Na Łasztowni powstał wyjątkowy park rozrywki. Sprawdź, jakie atrakcje czekają na Ciebie w Holiday Park Szczecin!

2020-07-09 16:37 Artykuł sponsorowany
Holiday Park Szczecin 2020
Autor: mat. prasowe

To wyjątkowa atrakcja dla wszystkich miłośników mocnych wrażeń. Na szczecińskiej Łasztowni powstał wyjątkowy park rozrywki, który będzie funkcjonował przez całe wakacje. Sprawdź, jakie atrakcje czekają na Ciebie w Holiday Park Szczecin!

Przy ulicy Wendy, w wyjątkowym otoczeniu popularnych "Dźwigozaurów" i portu jachtowego powstał m.in. 40-metrowy diabelski młyn, 80-metrowa karuzela łańcuchowa czy urządzenie XXL, które wyniesie najbardziej odważnych na wysokość ponad 50 metrów.

Jedyne takie miejsce w Polsce

Jak zapewniają organizatorzy, Holiday Park Szczecin 2020 to jedno z najciekawszych i najbardziej spektakularnych wydarzeń tego lata w Szczecinie i na Pomorzu Zachodnim. Najprawdopodobniej jest to pierwsza w Polsce i być może również w Europie impreza plenerowa na tak dużą skalę, po lockdownie spowodowanym COVID-19. Ideą Holiday Park Szczecin 2020 jest ekstremalna forma rozrywki z jednymi z największych i najciekawszych mobilnych urządzeń rozrywkowych w Europie w połączeniu ze strefą wakacyjnego chilloutu i doskonałej zabawy.

Holiday Park Szczecin 2020
Autor: mat. prasowe

Część urządzeń dostępnych w Holiday Park Szczecin 2020 pojawiła się w Polsce po raz pierwszy. a atrakcje, z których można korzystać w Szczecinie, nie są w tej chwili dostępne w żadnym innym miejscu w Polsce i w Europie.

Spora dawka adrenaliny... i pięknych widoków

Holiday Park Szczecin to przede wszystkim urządzenia, które dostarczają sporą dawkę ekstremalnej rozrywki. Z wysokiej na 80 metrów karuzeli łańcuchowej można podziwiać wyjątkową panoramę Szczecina. Równie ciekawych widoków dostarcza 40-metrowy diabelski młyn. Natomiast dla tych, którzy wolą nieco większą dawkę adrenaliny, powstało urządzenie XXL, które w błyskawicznym tempie wyniesie największych śmiałków na wysokość 50 metrów, zapewniając im sporą dawkę mocnych wrażeń.

Nie tylko ekstremalnie...

Holiday Park Szczecin 2020 to także miejsce dla tych, którzy niekoniecznie szukają mocnych wrażeń, ale chcą miło spędzić wakacyjny czas. Obok strefy ekstremalnej rozrywki pojawi się także strefa active chillout z plażą i kwiatowymi aranżacjami, a także stylowe drewniane stoiska handlowe i gastronomiczne nawiązujące do klimatu jarmarku.

Holiday Park Szczecin 2020
Autor: mat. prasowe

Holiday Park Szczecin 2020 - ceny:

Za atrakcje w Holiday Park Szczecin 2020 płacimy tokenami, które wcześniej musimy zakupić w kasie. Koszt jednego tokena to 5 złotych. Natomiast ceny (w tokenach) za poszczególne atrakcje prezentują się następująco:

  • Flyer - 6 tokenów
  • Vmaxx - 6 tokenów
  • XXL - 5 tokenów
  • Slide - 1 token
  • Adventure Trip - 2 tokeny
  • Autodrom - 2 tokeny
  • Magic - 3 tokeny
  • Wheel - 4 tokeny
  • Heros City - 4 tokeny
  • Breakdance - 3 tokeny

Dla odwiedzających Holiday Park Szczecin 2020 przygotowano również atrakcyjną ofertę specjalną. Przy zakupie za 100 zł klient otrzymuje aż 30 tokenów!

Holiday Park Szczecin 2020
Autor: mat. prasowe

Holiday Park Szczecin 2020 - godziny otwarcia:

Holiday Park Szczecin 2020 czynny jest od poniedziałku do czwartku w godzinach 12:00-23:00. W piątki z atrakcji skorzystamy w godzinach 12:00-24:00, natomiast w soboty i niedziele - od 11:00 do 24:00.

Z atrakcji Holiday Park Szczecin będzie można korzystać przez całe wakacje, do 30 sierpnia.

Więcej informacji dotyczących Holiday Park Szczecin 2020 można znaleźć na Facebooku i na Instagramie, gdzie można znaleźć wyjątkowe zdjęcia ze szczecińskiego parku rozrywki.

Holiday Park Szczecin 2020
Autor: mat. prasowe

Artykuł sponsorowany