Męskie Granie wraca do Szczecina

i

Autor: Pexels / CC0 / pixabay.com Męskie Granie wraca do Szczecina

Koncerty w Szczecinie

Męskie Granie znów w Szczecinie. Ile zapłacimy za bilety?

2023-04-07 8:31

Męskie Granie to jedna z najpopularniejszych tras koncertowych w Polsce, który przyciąga prawdziwe tłumy. Już wkrótce odbędzie się czternasta edycja tego wydarzenia. W 2022 roku Męskie Granie po raz pierwszy zawitało do Szczecina. Podobnie będzie w tym roku. Pierwszy koncert odbędzie się na lotnisku w Dąbiu. Wkrótce ruszy sprzedaż biletów. Ile zapłacimy?

Męskie Granie to festiwal organizowany od 2010 roku. To coroczna seria koncertów plenerowych organizowanych w różnych zakątkach Polski. Tradycją wydarzenia jest specjalnie wydana piosenka - hymn Męskiego Grania, która zapowiada kolejną edycję festiwalu. W nagraniu bierze udział grupa artystów, którzy występują podczas trasy.

Męskie Granie 2023 w Szczecinie - ile kosztują bilety?

Tegoroczna edycja Męskiego Grania rozpocznie się w Szczecinie, w dniach 16-17 czerwca. Koncerty odbędą się na terenie lotniska Aeroklubu Szczecińskiego w Dąbiu. Przedsprzedaż biletów ruszy 13 kwietnia. Posiadacze Allegro Smart będą mogli zakupić bilety już dzień wcześniej - 12 kwietnia. Bilety jednodniowe będą kosztować 239 zł, natomiast karnety dwudniowe - 419 zł.

Męskie Granie 2023 w Szczecinie - kto wystąpi?

Lista wykonawców nie jest jeszcze znana. Organizatorzy ogłoszą ją w najbliższym czasie.

Podczas tegorocznej edycji, Męskie Granie odwiedzi następujące miasta: Szczecin, Poznań, Warszawę, Gdańsk, Kraków i Wrocław. Ostatnim przystankiem na trasie będzie Żywiec, gdzie koncerty odbędą się 25 i 26 sierpnia 2023 r.

Sonda
Lubisz chodzić na koncerty?
Nadchodzące koncerty rockowe - te gwiazdy zagrają w Polsce w najbliższym czasie!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany