Kamil Grosicki wybrał się do Stambułu, więc ruszyły SPEKULACJE. Piłkarz zabrał głos

2020-08-09 15:07 MC
Kamil Grosicki
Autor: Instagram/kamilgrosicki10 Kamil Grosicki

Kamil Grosicki musi uważać, gdzie spędza wakacje... Piłkarz West Bromwich Albion wspólnie z żoną Dominiką wybrał się na kilka dni do Stambułu, co natychmiast rozpaliło spekulacje na temat transferu do jednego z tamtejszych klubów. Sam piłkarz zabrał głos na ten temat na Twitterze.

Kamil Grosicki grał w lidze tureckiej w latach 2011-2014 w barwach Sivassporu. Kibice bardzo miło go wspominają. Na dowód tego, gdy kilka dni temu zamieścił zdjęcie z przebieżki, w komentarzach zaroiło się od próśb, by wrócił do Sivassporu. Teraz okazało się, że "Grosik" jest w Turcji. "Stambuł - miasto do którego wracamy z ogromnym sentymentem. Piękne miasto z przemiłym ludźmi, piękną architekturą i wspaniałym jedzeniem. Kilka dni tylko we dwoje czas start" - napisała żona piłkarza Dominika.

Wielka akcja wsparcia dla Roberta Lewandowskiego. Ludzie ŻĄDAJĄ SPRAWIEDLIWOŚCI!

Sam zainteresowany także pochwalił się pobytem w Stambule, zamieszczając zdjęcie na InstaStories. Efekt? W tureckich mediach pojawiły się głosy, że... dogadał się z Besiktastem Stambuł. Sam zainteresowany stanowczo temu zaprzeczył. "Jestem w Stambule i dobrze spędzam czas z żoną. Nic więcej się nie dzieje #plotki" - poinformował na Twitterze.

Marzenia Arkadiusza Milika LEGŁY W GRUZACH?! Wszystko przez jedną decyzję

Grosicki jest piłkarzem WBA od stycznia 2020 roku. W nadchodzącym sezonie wraz z drużyną będzie grał w Premier League.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.