Kamień Pomorski. Nie żyje 18-letnia Magda. Babcia ocenia pracę policjantów

i

Autor: polcja/DOMIN Kamień Pomorski. Nie żyje 18-letnia Magda. Babcia ocenia pracę policjantów

Kamień Pomorski. Nie żyje 18-letnia Magda. Babcia ocenia pracę policjantów

Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską. Nie żyje zaledwie 18-letnia Magda ze Świńca. 18-latka pojechała skuterem po zakupy do Kamienia Pomorskiego. Niestety, już z nich nie wróciła... Gdy skuter odmówił jej posłuszeństwa, pomoc miał zaoferować Dawid J., Mężczyzna udusił młodziutką kobietę. Stało się najgorsze. W niedzielę, 30 maja, odnaleziono jej zwłoki. Babcia zamordowanej Magdy, pani Barbara ocenia pracę policji.

Kamień Pomorski: Babcia zamordowanej 18-letniej Magdy zalewa się łzami. Mówi o bezczelności matki

Kamień Pomorski. Nie żyje 18-letnia Magdalena

Magdalenę M. szukano prawie tydzień. 18-latka zaginęła w poniedziałek 24 maja, kiedy to wyjechała skuterem po zakupy do pobliskiego Kamienia Pomorskiego. Niestety, poszukiwania zakończyły się tragicznie. W niedzielę, 30 maja, odnaleziono jej zwłoki.

Nie żyje Magdalena. Babcia 18-latki wspomina ostatni dzień, kiedy widziała wnuczkę

Magdalena udała się do sklepu skuterem. Niestety, skuter nie chciał zapalić. Pomoc miał zaoferować Dawid J., który miał podwieźć ją do domu... nigdy tam już nie dotarła. Jej ciało odnaleziono w leśnym zagajniku, na błotnistym terenie, zakryte gałęziami. Policjanci zatrzymali mężczyznę. Jak się okazuje, Dawid J. w wieku 14 lat zgwałcił i zabił koleżankę, z którą wracał ze szkoły, 13-letnią Sylwię. Jej zwłoki ukrył w polu z rzepakiem.Babcia Magdy wspomina ten feralny dzień. Opowiada, kiedy widziała wnuczkę po raz ostatni...

Zobacz też: Kamień Pomorski: Nie żyje piękna Magda. 18-latka padła ofiarą seryjnego gwałciciela i zabójcy? Zatrzymano Dawida J.

Dalsza część artykuły poniżej galerii zdjęć:

- Magda podjechała do mnie i spytała, co mi kupić. Wybierała się na zakupy. Ja jej powiedziałam - wspomina pani Barbara. - Długo nie wracała. Parę minut po dziesiątej zadzwonił telefon, ja byłam na podwórku, nie słyszałam. Oddzwaniałam raz, drugi, trzeci, w nocy. Nie odbierała.

Babcia Magdy o poszukiwaniach Magdaleny. Chwali policjantów

Poszukiwania Magdy trwały prawie tydzień. Młoda kobieta zaginęła w poniedziałek, 24 maja. Przez kilka dni trwały intensywne poszukiwania. Babcia zamordowanej 18-latki w rozmowie z "Super Expressem" bardzo chwali policjantów, którzy byli zaangażowali w poszukiwania.

- Oni do nas co dzień przyjeżdżali. - mówi i dodaje - Są bardzo dobrzy policjanci w Kamieniu. - chwali policję w rozmowie z "SE".

Magdalena za rok miała zdawać maturę. Niestety, nie będzie jej to dane. Magda zostanie pochowana na cmentarzu w Kamieniu Pomorskim.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany