Ekipa ESKA Summer City rozkręciła imprezę na pokładzie statku MS Koi [WIDEO]

2019-08-13 19:30 PT
ESKA Summer City rozkręca imprezę na pełnym morzu!
Autor: Radio ESKA ESKA Summer City rozkręca imprezę na pełnym morzu!

Wakacje to czas szalonej zabawy. Ta impreza od początku zapowiadała się naprawdę fantastycznie! W ubiegłym tygodniu bawiliśmy się na Club Boat ESKA Music Night! Wyjątkowe wydarzenie przyciągnęło wielu słuchaczy. Po raz pierwszy zorganizowaliśmy balangę na... pełnym morzu!

Ekipa ESKA Summer City balowała na pełnym morzu! ZOBACZ WIDEO:

Statek MS Koi i ekipa ESKA Summer City i wspaniali słuchacze Radia ESKA... To musiało się udać! Zabraliśmy Was na najgorętsze party tego lata! Kilkugodzinny festiwal muzyki deep house i EDM na pełnym morzu i pod gołym niebem rozgrzał nas do czerwoności. O najlepsze muzyczne wrażenia zadbali DJ Gregory i DJ Qjav.

O masę pozytywnych emocji zadbał patrol ESKA Summer City. Dopełnieniem tego wyjątkowego wieczoru był oszałamiający zachód słońca nad Bałtykiem. Pod pokładem na spokojniejszych gości czekała natomiast strefa chill-out.

Słuchaczy zgarnialiśmy z Międzyzdrojów i Świnoujścia, a impreza trwała do późnej nocy. Kto nie był, niech żałuje. Do zobaczenia przy okazji kolejnych wypadów ekipy ESKA Summer City w Zachodniopomorskiem. Bądźcie czujni!