Czwartkowy QUIZ z geografii. Szczyt w Himalajach czy choroba weneryczna? Nie tak łatwo zgadnąć!

2021-07-14 23:04
SG Quiz
Autor: GRAFIKA SE Katarzyna Matyjaszewska Myślisz, że jesteś dobry z geografii? Sprawdź, czy odróżnisz nazwę szczytu w Himalajach od choroby wenerycznej!

Takiego quizu jeszcze u nas nie było! Umiesz odróżnić chorobę weneryczną od szczytu w Himalajach? Na twoim miejscu nie bylibyśmy tego tacy pewni... Rozwiąż nasz czwartkowy quiz z geografii i przekonaj się, jak u ciebie z wiedzą medyczno-geograficzną. Jeśli uzbierasz maksa, to prawdziwy sukces!

Nie musisz przejeść choroby wenerycznej, by wiedzieć, jak się nazywa i czym się objawia. Podobnie jak nie musisz być zdobywcą ośmiotysięczników, by znać nazwy szczytów w Himalajach. Ale czy potrafisz je odróżnić? Niektóre nazwy mogą być mylące... Rozwiąż nasz czwartkowy quiz z geografii i przekonaj się, czy odróżniasz chorobę weneryczną od himalajskich szczytów!

Czwartkowy quiz z geografii

Czwartkowy quiz z geografii to nasza cotygodniowa zabawa, w której czytelnicy se.pl mogą sprawdzić swoją wiedzę z zakresu geografii. Niektóre pytania, choć wydają się proste, potrafią sprawić nie lada problem. Ale na tym właśnie polega zabawa w rozwiązywaniu quizów! Ta forma rozrywki intelektualnej polega na wyborze poprawnej odpowiedzi na zadane pytanie z kilku wariantów odpowiedzi. Trzeba wysilić szare komórki i nie dać się nabrać na podchwytliwe pytania! Wynik uzyskany w quizie może być powodem do dumy, albo może motywować do poszerzania swojej wiedzy w danym temacie i dalszej nauki.

Sprawdź swoją wiedzę z geografii w naszych innych quizach:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE