Kajdanki

i

Autor: ROOKIE23 / CC0 / pixabay.com

Już trafił za kratki

Był poszukiwany. Wpadł na drobnej kradzieży sklepowej w Kołobrzegu. 35-latek z dużymi kłopotami

2022-10-17 13:44

Wpadł w jednym z kołobrzeskich sklepów, na kradzieży towaru o niewielkiej wartości. To jednak nie jedyny kłopot 35-latka. Mężczyzna już trafił za kratki, jednak nie z powodu niezapłaconych zakupów. Jak się okazało, na sumieniu miał dużo więcej.

Policjanci z Kołobrzegu otrzymali zgłoszenie dotyczące mężczyzny złapanego na kradzieży w jednym ze sklepów. Jego łupem padł towar o niewielkiej wartości, bo niespełna 30 złotych. To jednak nie była jedyne przewinienie, jakie 35-latek miał na sumieniu.

Po wylegitymowaniu, okazało się, że zatrzymany mężczyzna jest poszukiwany. Sąd Rejonowy w Łobzie wydał za nim nakaz doprowadzenia do zakładu karnego, gdzie powinien spędzić 272 dni, czyli 9 miesięcy.

35-latek został zatrzymany w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, skąd następnie zostanie przewieziony do zakładu karnego, gdzie będzie odbywać zasądzoną karę dotyczącą popełnionych przestępstw przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego.

Mężczyzna nie uniknie również kary za "lepkie ręce". Policjanci skierowali także wniosek o ukaranie do sądu wobec mężczyzny w związku z kradzieżą sklepową.

Sonda
Byłeś kiedyś świadkiem kradzieży w sklepie?
Piraci drogowi w Zachodniopomorskiem. Ich wyczyny budzą grozę!
Nasi Partnerzy polecają