Zamienił życie swojej żony w horror. Spotka go zasłużona kara?

i

Autor: Timur Weber / CC0 / pexels.com Zamienił życie swojej żony w horror. Spotka go zasłużona kara?

Wyrodny mąż

Zamienił życie swojej żony w horror. Spotka go zasłużona kara?

2023-03-08 20:02

Pastwił się psychicznie nad swoją żoną. Wysyłał wulgarne SMS-y, w których nawet groził śmiercią. Wyrodny mąż niebawem będzie musiał tłumaczyć się ze swojego zachowania przed wymiarem sprawiedliwości, a za koszmar, który zgotował swojej żonie, grozi mu nawet wieloletnie więzienie.

Prokuratura Rejonowa w Świnoujściu zakończyła śledztwo w sprawie uporczywego nękania. 47-latek zmienił życie swojej żony w prawdziwe piekło. Horror trwał kilka miesięcy - od września do grudnia 2022 roku. Szczegóły są przerażające.

- Podejrzany wysyłał do pokrzywdzonej wiadomości tekstowe, w których obrażał ją słowami powszechnie uznawane za wulgarne i obraźliwe, poniżał, a także groził pozbawieniem życia - tłumaczy prok. Alicja Macugowska-Kyszka z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie. - Powyższe zachowania wzbudziły u pokrzywdzonej poczucie zagrożenia.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do aresztu. 47-latek był już w przeszłości karany. Przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia.

Do sądu trafił już akt oskarżenia. Oznacza to, że już niebawem 47-latek odpowie za swoje czyny przed wymiarem sprawiedliwości. Za uporczywe nękanie grozi mu kara od 6 miesięcy do 8 lat więzienia.

Sonda
Czy jako kobieta doświadczyłaś kiedyś przemocy domowej?
Akcja "Nazywam się Miliard" w Szczecinku. Kobiety tańczyły przeciw przemocy
Nasi Partnerzy polecają