Te reklamy z lat 90. to prawdziwe HITY! Pamiętacie "Ojciec... prać?" lub "Prusakolep"? [GALERIA]

2020-07-04 20:00

W dzisiejszych czasach są wszechobecne, jednak na początku lat 90. były rzadkością. Reklamy telewizyjne, które obecnie emitowane są we wszystkich stacjach, nie budzą już tak dużego zainteresowania jak ćwierć wieku temu. I chociaż w tamtych czasach spoty reklamowe znacznie różniły się od współczesnych - zarówno pod względem budżetu jak i technologii, wiele z nich utkwiło na dobre w naszej pamięci. Kto nie pamięta słynnego "Prusakolepu" czy "Polleny 2000" ze słynną kwestią: "Ojciec... prać?"?

W latach 90. reklamy były emitowane w telewizji zdecydowanie rzadziej i było ich dużo mniej. Kolorowy świat sklepów "Pewex" czy "Baltona" kojarzył się z zachodnim luksusem, szczytem marzeń był magnetowid, w każdym domu był proszek "Pollena 2000", dorośli pili piwo "Bosman"... oczywiście bezalkoholowe, dzieci jadły wafelki "Kouku Rouku" i chrupki "Star Foods", a "te dni" przestały już być tematem tabu.

Wyjątkowa iluminacja Filharmonii w Szczecinie na Święto Muzyki

Przygotowaliśmy małe zestawienie najpopularniejszych reklam sprzed ponad ćwierćwiecza. Pamiętacie je wszystkie? Zajrzyjcie do galerii!

QUIZ. Artyści jednego przeboju. Czy ich jeszcze pamiętacie?

Pytanie 1 z 15
"Macarena" okazała się być jednym ogólnoświatowym hitem grupy:
Nasi Partnerzy polecają