Te reklamy z lat 90. to prawdziwe HITY! Pamiętacie "Ojciec... prać?" lub "Prusakolep"? [GALERIA]

2020-07-04 20:00

W dzisiejszych czasach są wszechobecne, jednak na początku lat 90. były rzadkością. Reklamy telewizyjne, które obecnie emitowane są we wszystkich stacjach, nie budzą już tak dużego zainteresowania jak ćwierć wieku temu. I chociaż w tamtych czasach spoty reklamowe znacznie różniły się od współczesnych - zarówno pod względem budżetu jak i technologii, wiele z nich utkwiło na dobre w naszej pamięci. Kto nie pamięta słynnego "Prusakolepu" czy "Polleny 2000" ze słynną kwestią: "Ojciec... prać?"?

W latach 90. reklamy były emitowane w telewizji zdecydowanie rzadziej i było ich dużo mniej. Kolorowy świat sklepów "Pewex" czy "Baltona" kojarzył się z zachodnim luksusem, szczytem marzeń był magnetowid, w każdym domu był proszek "Pollena 2000", dorośli pili piwo "Bosman"... oczywiście bezalkoholowe, dzieci jadły wafelki "Kouku Rouku" i chrupki "Star Foods", a "te dni" przestały już być tematem tabu.

Wyjątkowa iluminacja Filharmonii w Szczecinie na Święto Muzyki

Przygotowaliśmy małe zestawienie najpopularniejszych reklam sprzed ponad ćwierćwiecza. Pamiętacie je wszystkie? Zajrzyjcie do galerii!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE