Rekrutacja na Uniwersytet Szczeciński

i

Autor: J.Gralka Rekrutacja na Uniwersytet Szczeciński

Maturzysto! Uniwersytet Szczeciński ma dla Ciebie nowe propozycje

2016-05-15 15:39

Już niedługo szczecińskie uczelnie publiczne rozpoczną rekrutacje na studia dla przyszłych kandydatów. W naszym mieście najwięcej nowych kierunków planuje otworzyć Uniwersytet Szczeciński.

W nowym roku akademickim nowych kierunków, jakie będą mogli wybrać kandydaci będzie aż 8. Będą to studia nie tylko pierwszego, ale także drugiego stopnia.

Będzie prowadzony kierunek Dziennikarstwo i zarządzanie mediami. Będą to studia stacjonarne drugiego stopnia. Jak również studia w języku angielskim, stacjonarne pierwszego stopnia – Global communication, studenci będa mogli naukę kontynuować na studiach drugiego stopnia na kierunku  Italianistyka z elementami studiów nad chrześcijaństwem.

Przeczytaj również: Mini Mundial 2016: Tym razem młodzi piłkarze zmierzyli się w Widuchowej! [ZDJĘCIA, WIDEO]

Na wydziale nauk o ziemi US proponuje kierunek prowadzony również w języku angielskim drugiego stopnia Marine and Coastal Geosciences.

Do wyboru będą też studia pierwszego stopnia na kierunku Animacja kultury i na drugim stopniu 3 nowe kierunki: Praca socjalna, Studia nad wojna i wojskowością oraz Kognitywistyka komunikacji - wymienia rzeczniczka uniwersytetu Szczecińskiego Julia Poświatowska.

Elektroniczna rejestracja kandydatów na Uniwersytecie Szczecińskim wystartuje 8 czerwca i potrwa do 18 lipca.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany