13-latek ze Świnoujścia w szale kopie i bije rówieśników. Przerażające nagranie

i

Autor: Policja /nagranie z sieci

13-latek ze Świnoujścia w szale kopie i bije rówieśników. Przerażające nagranie

2021-09-28 15:06

Przerażające sceny rozegrały się w połowie września w świnoujskim parku Chopina. W internecie pojawiły się nagrania, na których widać jak 13-latek bije, kopie i poniewiera swoich rówieśników. Nie hamuje się nawet wtedy, gdy krzyczą z bólu i proszą, żeby przestał. Sprawa trafiła na policję.

Jak podaje Polsat News, do wydarzeń w świnoujskim parku, miało dojść w połowie września 2021 r., ale o sprawie zrobiło się głośno dopiero, kiedy w sieci pojawiły się obrazujące je nagrania wideo. Widać na nich, jak nastoletni chłopiec brutalnie atakuje swoich rówieśników: kopie ich i bije bez opamiętania. Nie hamuje się nawet wtedy, gdy krzyczą z bólu i proszą, żeby przestał. Jak czytamy, chłopiec to 13-letni uczeń Szkoły Podstawowej numer 1 im. Marynarki Wojennej w Świnoujściu. Sprawa została zgłoszona na policję.

UWAGA! Poniższe wideo zawiera wulgaryzmy! Dla widzów 18+

Z komentarza dyrektor szkoły wynika, że na tę chwilę nie wpłynęła żadna skarga ze strony rodziców ani uczniów placówki dotycząca owego 13-latka. Ponadto, władze szkoły twierdzą, że do tej pory nie sprawiał kłopotów.

Nasi Partnerzy polecają